حوادث استانیگیلان

کشته شدن پدر در پی حادثه رانندگی پسر ۸ ساله اش

مردی 43 ساله در رشت در پی حادثه رانندگی و به حرکت درآوردن خوردو توسط پسر 8 ساله اش فوت شد.

طبق اخبار بدست آمده مبنی بر حادثه رانندگی از رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان، مردی ۴۳ ساله به علت به حرکت درآوردن خودرو توسط فرزند ۸ ساله‌اش در رشت فوت شد.

سرهنگ “محمدرضا محمدی” در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در یکی از کوچه‌های حاشیه شهر رشت، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد کودکی ۸ ساله در حالی که خودرو پیکان وانت پدرش در دنده عقب قرار داشت اقدام به استارت زدن آن کرده و خودرو نیز به پدرش که در حال کار در پشت خودرو بود برخورد می‌کند.

وی ادامه داد: در این حادثه مرد ۴۳ ساله به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

سرهنگ محمدی گفت: طبق ماده ۱۹۹ آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی در اختیار قرار دادن خودرو به افراد فاقد گواهینامه ممنوع است، اما گاهی مشاهده می‌شود برخی از افراد بی توجه به قوانین این کار را انجام می‌دهند؛ این اقدام چه با همراهی و چه بدون همراهی والدین یک تخلف است و خودرو شخص متخلف پس از اعمال قانون به پارکینگ منتقل خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: در صورت بروز حادثه‌هایی از این دست شرکت‌های بیمه هیچگونه مسئولیتی برای جبران زیان وارده تقبل نمی‌کنند.

منبع: رشت پرس


اخبار حوادث را در سایت حوادث دنبال کنید.

 

لینک کوتاه
۵/۵ ( ۱ رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن