آسیب های اجتماعیتهرانحوادث استانیخانواده

فروش نوزاد در تهران توسط مادری معتاد

زن معتادی که قصد فروش نوزاد خود در یکی از بیمارستانهای تهران را داشت توسط پلیس دستگیر شد.

زن معتادی که قصد فروش نوزاد خود در یکی از بیمارستانهای تهران را داشت توسط پلیس دستگیر شد.

سرهنگ رضا جنتی، فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با تأیید این خبر به میزان گفت: اواخر هفته گذشته زن جوانی در یکی از بیمارستان‌های جنوب تهران زایمان کرد. این در حالی بود که هیچ یک از اعضای خانواده‌اش به بیمارستان مراجعه نکردند.

از آنجا که نوزاد متولد شده به‌خاطر اعتیاد مادرش شرایط جسمانی سختی داشت به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد. روز بعد نیز مردی با در دست داشتن یک دفترچه بیمه برای پرداخت هزینه بیمارستان و کار‌های ترخیص مراجعه کرد.

اماکارمندان بخش اداری بیمارستان متوجه شدند دفترچه بیمه جعلی است، در ادامه نیز مشخص شد مادر نوزاد از بیمارستان فرار کرده است و مرد جوان با جعل و جایگزین کردن عکس مادربچه به جای صاحب اصلی دفترچه قصد داشته کار‌های ترخیص نوزاد را انجام دهد. با توجه به مرموز بودن این پرونده مرد جوان به نام فریدون و مرد دیگری که همراه وی بود دستگیر شدند.

در ادامه تحقیقات فریدون مدعی شد با پرداخت ۷ میلیون تومان نوزاد را خریده است. وی گفت به واسطه یک زن از فروش بچه از سوی مادر معتادش با خبر شده و امروز نیز برای تحویل بچه آمده بود.

بدین ترتیب با این مستندات دو مرد دستگیر و تحقیقات برای دستگیری مادربچه و زن جوان که به عنوان واسطه در این پرونده نقش داشته‌اند ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

۳.۵/۵ ( ۲ رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن