آتش سوزیبلایای طبیعیخراسان شمالی

اخبار حوادث – فوت پیرمردی در آتش سوزی منزل مسکونی اش

اخبار حوادث - پیر مرد 80 ساله ای بر اثر حادثه آتش سوزی منزل مسکونی جان خود را از دست داد.

طی آتش سوزی که در خیابان امام رضا (ع) در بجنورد  اتفاق افتاد پیرمرد ۸۰ ساله ای در منزل مسکونی که دچار آتش سوزی شده بود جان خود را از دست داد.

بعد از این حادثه همسایه ها با آتش نشانی تماس گرفتند و آتش گرفتن منزل همسایه شان را گزارش دادند و مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ماموران انتظامی و عوامل آتش نشانان بلافاصله به محل اعزام شدند.

سرهنگ علی پاکدل در پی این حادثه گفت : هنگامیکه آتش نشانان و دیگر عوامل برای کمک به این منزل مسکونی وارد شدند تا حریق را مهار کنند از همسایه ها شنیدند که مرد پیری در این منزل زندگی می کند و ممکن است دچار خفه شدگی شده باشد و آسیب دیده باشد.

بعد از اینکه اتش نشانان موفق به خاموش شدن آتش کردند و دود را از منزل خارج کردند، جسد پیرمرد ۸۰ ساله را پیدا کردند که بر اثر حادثه آتش سوزی در منزل مسکونی اش بیحال روی زمین افتاده است.

 ماموران انتظامی و آتش نشانی به سرعت با قطع جریان برق و گاز به ایمن سازی محل حادثه پرداخته وپس از گشودن درب واحد مسکونی با تجهیزات مخصوص، با استفاده از دستگاه‌های تنفسی، تجهیزات فردی و لوله‌های آبرسانی خود را به کانون آتش رساندند و با تلاش فراوان این آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند.


 

اخبار حوادث را در سایت حوادث دنبال کنید.

 

۵/۵ ( ۱ رای )
اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن