دسته‌بندی نشده

متهمی که دختر یک ساله‌اش را در شرق تهران به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

در روز جمعه پنجم خرداد ماه، مأموران پلیس به بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، در تماس تلفنی، مرگ مشکوک یک دختربچه در خانه‌ای در شرق تهران را گزارش دادند. پس از اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و مأموران تیم تشخیص هویت به همراه قاضی جنایی پای در محل حادثه حاضر شدند و با جسد دختربچه یک ساله‌ای که آثار کبودی بدنش مشهود بود، مواجه شدند. در بررسی‌های اولیه، مشخص شد که پدر و مادر این کودک ساعتی قبل از وقوع جنایت با یکدیگر مشاجره داشته‌اند و پدر خانواده دچار مشکلات روحی و روانی است. همچنین، بر اساس گفته همسایه‌ها، این متهم سابقه کودک‌آزاری را نیز داشته که این موضوع شک تیم جنایی را برانگیخته است.

گزارش پزشک صحنه نیز حکایت از آن داشت آثار کبودی روی بدن نوزاد به خاطر ضرب و جرح بوده و اگر این نوزاد یک ساله زودتر به بیمارستان منتقل می‌شده، فوت نمی‌کرده که در رابطه با این موضوع سهل‌انگاری انجام شده است.

تحقیقات بیشتر بازپرس جنایی حکایت از آن داشت، پدر این خانواده ابتدا با همسرش به صورت لفظی درگیر شده و ناگهان همسر و فرزندش را هدف ضرب و جرح قرار داده است اما متهم هنگامی که متوجه شده حال دختر نوزادش خوب نیست، اجازه نداده تا با اورژانس تماسی گرفته شود.

بدین ترتیب پدر متوفی بازداشت شد و هدف تحقیقات مقدماتی قرار گرفت که وی طی اظهارات ضد و نقیضی به ضرب و جرح مرگبار دختر یک ساله‌اش در خانه اعتراف کرد.

گفت‌وگو با متهم

با همسرت به خاطر چه موضوعی درگیر شدی؟

بدون اجازه من از خانه به بیرون رفته بود.

از روز حادثه بگو؟

هنگامی که همسرم را کتک زدم، دخترم در آغوش او بود که پس از ضرب و جرح، دخترم به زمین افتاد!

بعد چه شد؟

پس از این حادثه به دخترم شوک وارد شد اما عادی نفس می‌کشید که نهایتاً او چند ساعت بعد فوت کرد!

چرا هنگامی که دخترت را کتک زدی با اورژانس تماس نگرفتی؟

پس از این حادثه با برادرم تماس گرفتم؛ به دخترم خیلی وابسته بودم.

آثار کبودی روی بدن دختربچه چگونه به وجود آمده است؟

دخترم با کمر روی زمین افتاد و این آثار به خاطر همین اتفاق است.

شغلت چیست؟

راننده تاکسی اینترنتی هستم.

چند سال است که در تهران زندگی می‌کنی؟

۳ ماه قبل به همراه خانواده از شمال کشور به تهران آمدم و یک خانه اجاره کردم.

با دستور قاضی جنایی شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد دختر یک ساله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

اشتراک گذاری این پست در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن